Цей святковий день розпочався в читальному залі гімназійного БІЦу
з нетрадиційного бінарного уроку в 9-Б класі. Проводили його вчитель німецької мови
Карпенко Любов Миколаївна та завідувач БІЦом Білодід Любов Іванівна.
Метою уроку було ознайомити учнів з історією книгодрукування, визначити роль бібліотеки в культурі народу, зацікавити учнів можливостями роботи сучасного бібліотечно-інформаційного центру.
Зосереджені старшокласники уважно слухали свого вчителя другої іноземної мови.
Любов Миколаївна толерантно ввела гімназистів у атмосферу іншомовного мовлення , привітала з Днем української писемності та мови, згадала про ті мови, які вивчаються у нашому навчальному закладі.
Далі завідувач БІЦом розповіла і показала на прикладі історичні пам'ятки давньої писемності: глиняні таблички і берестяні грамоти, дерев'яний диптих і сувої з пергаменту. Одним із експонатів виставки були чорнильниця з гусячим пером - прародичі сучасної кулькової ручки. З вдячністю згадали і імена першодрукарів Йогана Гутенберга та Івана Федорова.
Що означає слово "бібліотека" і які існують бібліотеки в різних країнах світу дев'ятикласники мали змогу переглянути у відеофільмі "Незвичайні бібліотеки світу". Український текст фільму учні переклали на німецьку мову і прокоментували відеокадри.
Манелюк Анна, Клименко Ксенія , Петрова Крістіна розповіли про свої улюблені книги .
А потім під тиху спокійну мелодію Любов Миколаївна красиво прочитала поезію Г.Гейне "Лорелея". Заворожено слухали гарну вимову вчителя учні і мріяли досконало знати всі мови, які вивчаються в гімназії.
Гості уроку - класний керівник Пріщенко Ольга Леонідівна та в.о. директора Кудіна Наталя Степанівна висловили свої враження від уроку, подякували вчителю і бібліотекарю та побажали успіхів у навчанні випускникам основної школи.
Немає коментарів:
Дописати коментар